Naše společnost

Jsme firma, která zprostředkovává zaměstnání zdravotnickému personálu do spolkové země Bavorska. Naše firemní logo se skládá z kříže, jako symbolu lásky k bližnímu a kotvy jako symbolu jistoty a stability. Na těchto hodnotách je naše firma založená. Pro naše klienty v Bavorsku je klíčové získat kvalifikovaný, kompetentní personál, což je pro něj zárukou úspěšného fungování. Nejen v Bavorsku, ale v celém Německu je obrovský nedostatek zdravotnického personálu. České a slovenské zdravotní sestry jsou v Německu velmi žádané, díky vysoké úrovni vzdělání, pracovnímu nasazení a flexibilitě.

Pan Matěj Tomášek

Kontaktní osoba pro zájemce o zaměstnání

 

 

Matěj Tomášek, 34 let,

Jednatel firmy,

Staatlich annerkanter Altenpfleger,

10 let ve zdravotnictví.

 

 

„Odejít do Německa bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí, jen mě mrzí, že jsme neodešli dříve. “

 

Před několika lety jsem se s mojí manželkou, zdravotní sestrou, rozhodl opustit Čechy a začít od nuly v Německu, Bavorsku. Věděli jsme, že chceme odejít do Německa, konkrétně do Bavorska, protože patří mezi nejbohatší spolkovou zemi, což se výrazně promítá i do platového ohodnocení. Náš příchod nebyl zrovna ideální, protože jsme si k našemu odchodu vybrali Zeitarbeitfirmu, s pobočkou v Praze, problematické bylo bydlení, ale byli jsme velmi motivovaní a vydrželi. S mojí ženou jsme absolvovali  proces uznání jejího vzdělání, a proto vím nejlépe, co Vás, resp. Nás čeká.

 

Z vlastních zkušeností vím, že na odchod do zahraničí musí být člověk dobře motivovaný, musí mít cíl, proč to dělá a za tím jít.  Nám se to vyplatilo po více stránkách. Neměl jsem zdravotnické vzdělání, ale dostal jsem, od našeho zaměstnavatele, nabídku studovat zdravotnickou školu. S nadšením jsem tuto nabídku přijal. Moje němčina se velmi rychle zdokonalila, hlavně po odborné stránce. Studium jsem po 3 letech úspěšně dokončil státní zkouškou.

 

S mým obchodním partnerem panem Seefeldtem budeme velmi polichoceni, pokud se rozhodnete pro naši firmu, jako svého zprostředkovatele, víme totiž, že práci jde zprostředkovat i jinak, než jsem to zažil já se svojí manželkou.

Pan Michael Seefeldt

Kontaktní osoba pro zdravotnická zařízení a Annerkennungsprozess (uznání kvalifikace)

 

 

Michael Seefeldt, 53 let,

Jednatel firmy,

Staatlich annerkante Fachkraft,

23 let ve zdravotnicví,

8 let ve vedoucí pozici.

 

 

„ Z vlastních profesních zkušeností vím, jak moc je situace ve zdravotnictví vážná. Chybí kvalifikovaný personál, čísla jsou alarmující. Proto jsme se rozhodli, s mým dlouholetým přítelem panem Tomáškem, založit firmu, která takový personál nejen najde, ale zároveň mu poskytne ten nejlepší servis. Takové firmy tady totiž chybí. Na trhu je mnoho agentur, kterým jde jen o zisk, ale ne o člověka. My nejsme finančně závislí na tom, kolika lidem zprostředkujeme práci. Máme svoje nezávislé příjmy, nejde nám o kvantitu ale o kvalitu zprostředkování. 

Spokojenost zprostředkovaného personálu je naše priorita.“